Kongre Merkezi:

VETMIK 2022 | XV. Uluslararası Katılım Veteriner Hekimleri Mikrobiyoloji Kongresi 26-28 Ekim 2022 tarihinde Şanlıurfa Nevali Otel'de gerçekleşecektir..


Kongrenin Dili

Kongre’nin resmi dili Türkçe ve İngilizce’dir.


Önemli Tarihler:

• Bildiri Gönderim Son Tarihi: 03 Ekim 2022
• Erken Kayıt Son Tarihi: 16 Eylül 2022
• Geç Kayıt Tarihi: 17 Eylül 2022
• Kongre Tarihi: 26-28 Ekim 2022


Katılım Sertifikası:

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.


Davet Mektubu:

Kayıt işlemini yaptırmış tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.


Sunu Teslim & Kontrol Odası:

Sunumlarınız sırasında zorluk yaşamamanız için CD ve taşınabilir belleklerinizi Microsoft Office altında çalışan programlarda hazırlamanız ve yedeklerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Sunumunuzdan önce mutlaka CD ve taşınabilir belleklerinizi herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunu teslim / kontrol odasında kontrol etmeniz rica olunur. Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar ve görüntüleme cihazları bulunacaktır. Sunumlar CD yada taşınabilir bellek ile teslim edilmelidir. Kişisel bilgisayarlardan sunum yapılmak istenildiği taktirde salon içinde bulunan teknik masaya bilgi verilmesi gerekmektedir. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunumlarınızı oturum saatinizden en az 1 saat önce yayına hazırlaması için Sunum Kontrol odasına teslim etmeniz gerekmektedir.


Bildiri Gönderimi:

Bildiriler vetmik.org web sitesinden online bildiri gönderme kısmı kullanılarak online olarak gönderilecektir. Özetler gönderildiği şekilde basılacağı için yazım hatalarına dikkat edilmesi gerekmektedir.


Posterler:

Değerlendirme sonucunda poster olarak kabul edilen klinik çalışmalar basılı poster veya e-poster şeklinde yayımlanacak ve katılımcılar tarafından kongre süresince poster alanında incelenebilecektir.